دوشنبه , فروردین ۱۸ ۱۳۹۹
خانه / اطلاعات سفر به مالدیو / برترین مراکز خرید مالدیو
برترین مراکز خرید مالدیو
برترین مراکز خرید مالدیو

برترین مراکز خرید مالدیو

در مقالات گذشته بیشتر تفریحات و جاذبه های توریستی و گردشگری مالدیو را به شما معرفی کردیم. امروز قصد داریم برترین مراکز خرید مالدیو و بازارهای سنتی و زیبای این کشور را به شما معرفی کنیم که آنها نیز خود می توانند بعنوان یک جاذبه گردشگری بی نظیر در این کشور معرفی شوند. با این بخش از سری مقالات اطلاعات سفر وب‌سایت تور مالدیو همراه باشید.

واحد پول در مالدیو روپیه مالدیو (روفیا) است که هر روپیه نیز ۱۰۰ لاری است. دلار آمریکا در هتل‌ها و تفریحگاه‌ها پذیرفته می‌شود و احتیاجی به تبدیل پول نیست. در فروشگاه‌هایی که در هتل‌ها وجود دارد نیز با دلار آمریکا می‌توانید فروش کنید اما این مغازه ها معمولا انواع قابل توجهی ندارند. بهتر است بعضی از دلارهای خود را به روپیه تبدیل کنید تا در شکل نیاز به خرید، به خصوص وقتی که در ماله حضور دارید، بتوانید از فروشگاه های کوچک راحت معامله کنید.

مراکز خرید مالدیو
اگرچه مالدیو را نمی‌توان کشور ارزانی دانست اما خرید در این کشور امتحان ی جالبی است. فروش لوازم شنا کردن معمولا مقدماتی کاری است که گردشگران در این کشور ارتكاب می‌دهند و اكثراً نیز این ابزار را در فروشگاه‌های مالدیو نازل تر از سایر کشورها می‌توان |پیدا کرد. صنایع دستی که فراوانی نیز با مرجان های آبی ایجاد شده‌اند از دیگر مواردی ست که نگرش گردشگران را به خود جلب می‌کند. کالاهای فراوانی در مالدیو نیز از کشور سنگاپور داخل می‌شوند که در میان آنها صنایع دستی چوبی که در طرح ها و اشکال مختلفی هستند خیلی پر فروشند.

مراکز خرید مالدیو
بازار بزرگ ماهی

این بازار جزء بزرگترین بازارگه عرضه آبزی در مالدیو شناخته شده و میتوانید انواع مختلف آبزی ها را به بشکل نو تامین نمایید، بازار ماهی مالدیو از صبح تا انتها شب باز بوده و گردشگران می توانند در هر ساعتی به این بازارچه مالدیو مراجعه کنند. نکته ضروری در خرید: پیشنهاد میشود در كادو خود از کالاهایی که از لاکپشت، صدف و مروارید مهیا شده خرید نکنید، چون کشور مالدیو ممنوعیت خارج شدن برای این اجناس دارد.

اطلاعات سفر به مالدیو
The local market

این مرکز خرید در كرانه شمالی شهر ماله درست در پشت بازار ماهی فروشان جای گرفته است. در این فروشگاه, فروشندگان در هر قسمت به خرید كالا مخصوصشان می پردازند. برای نمونه در این مرکز معامله لوازمی که با مرجان های دریایی، صدف و یا مروارید ابداع شده اند در یک بخش و در بخش های دیگری گونه های مختلف سبزی، میوه ها، نارگیل، ادویه و آبزی ارائه میگردد.

چاندانه ماگو (The Chaandanee Magu)

این مرکز معامله در ماله پایتخت مالدیو قرار گرفته و بزرگترین مرکز تجاری می باشد. گرشگران با رجوع به این مرکز در مالدیو میتوانند همه گونه ها حالت نظر خود را تامین نمونه و بابت خرید سوغاتی بسیار مناسب است. اكثر اجناس  چاندانه ماگو از کشور سنگاپور داخل میشود و به همین علت به آن لقب بازار سنگاپور نیز داده اند. از عالی ترین و پر خرید ترین انواع این مرکز خرید میتوان به صنایع دستی چوبی كنایه نمود که به نقاشی سنتی چوبی نیز معروف است.

مطلب پیشنهادی

مالدیو را از زاویه دیگر ببینید

مالدیو را از زاویه دیگر ببینید

مالدیو کشوری جزیره‌ای در اقیانوس هند و در در قبله غربی هند است. عاصمه مالدیو …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *