دوشنبه , فروردین ۱۸ ۱۳۹۹
خانه / تفریحات مالدیو / گشت زیردریایی در مالدیو
گشت زیردریایی در مالدیو

گشت زیردریایی در مالدیو

راحت ترین و مهیج ترین راه کشف گنجینه های زیر دریا، گشت با زیردریایی ست. می توانید اعماق دریا را کشف کرده و شاهد زندگی حیرت آور زیر دریا، در این ماجراجویی زیردریایی باشید. هنگامی که زیر دریایی به اعماق آبها می رود، دسته ماهی های رنگارنگ به استقبال شما می آیند. در نشیمن راحت خود استراحت کنید و جذابیت های پنهان زیر آب را مشاهده کنید. دریچه هایی که در زیردریایی برای دیدن مناظر تعبیه شده، به گونه هستند که نمایی کامل از زندگی دریایی را ببینید. زیردریایی دارای تهویه هوای خوب است و اقدامات امنیتی برای احتیاط در نظر گرفته شده است. به همین دلیل هم گشت زیردریایی در مالدیو یکی از مهیج ترین تفریحات مالدیو محسوب می شود.

گشت زیردریایی در مالدیو
گشت زیردریایی در مالدیو

تمامی زیر دریایی ها تقریبا تا عمق ۴۵ متری فرو می روند. در طول مسیر باغ هایی از قلمرو مرجانی و انواع مختلفی از ماهی ها را خواهید دید. در حالیکه در مکان راحتی در زیردریایی نشسته اید،غارها و قله های زیر آب را کشف کنید. نورهای سطح آب شفافیت را بیشتر و راز های پنهان دریا را آشکار می کنند. در روزهای پرحادثه شاهد  کوسه ها، ماهی های گرمسیری عظیم الجثه و راس های ناپلئونی خواهید بود. از دیدن کوسه هایی که برای غذاخوردن ، خارج دریچه ی زیردریایی تان جمع شده اند، لذت ببرید.درحالیکه محیط زیر دریا را می پیمایید، کشتی های شکسته و غرق شده را کشف کنید.

گشت زیردریایی در مالدیو
گشت زیردریایی در مالدیو

گشت زیر دریایی راهی عالی برای کشف اقیانوس برای کودکان، بزرگسالان و سالخوردگان است. شما می توانید گشت زیر دریایی را به طور مستقیم و یا با هماهنگی اقامتگاه یا هتل تان رزرو کنید. متصدیان این گشت ها، شما را با قایقی کوچک تا زیردریایی می برند تا ماجراجویی تان را آغاز کنید. به محض اینکه گشت زیردریایی تمام شود، با قایقی به ساحل بازگردانده می شوید.

مطلب پیشنهادی

چند تفریح جذاب جزیره ی مالدیو

چند تفریح جذاب جزیره ی مالدیو

جزیره مالدیو یکی از زیبا ترین جزیره های دنیا می باشد که در اقیانوس هند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *