دوشنبه , فروردین ۱۸ ۱۳۹۹
خانه / تفریحات مالدیو / خرید در مالدیو
خرید در مالدیو
خرید در مالدیو

خرید در مالدیو

خرید در اقامتگاه ها

محصولات مارک های بین المللی در بوتیک های اقامتگاه های بزرگ در دسترس هستند. تقریبا تمامی جزایر اقامتی فروشگاه هایی دارند که محصولات اساسی مانند غذا،پوشاک،  دارو ، لوازم آرایشی و لوازم التحریر را میفروشند. مجموعه ای معرکه از یاقوت ها و جواهرها در جواهرفروشی های اقامتگاه های بزرگ در دسترس می باشد. می توانید ابزار متنوعی را در این فروشگاه ها بیابید. هدیه ای برای معشوق خود از فروشگاه های هدیه ای که در اکثر اقامتگاه ها قرار دارند، تهیه کنید.

خرید در مالدیو
خرید در مالدیو

خرید در مالی

شهر مالی بزرگ ترین مرکز خرید در مالدیو است. خیابان های مالی شامل ردیف هایی از بوتیک هایی است که محصولات متنوع  و بین المللی را عرضه می دارند. مشهور ترین خیابان فروشگاهی، ماجیدی ماگو نام دارد. دو طرف جاده،  فروشگاه ها و سوپرمارکت هایی قرار دارند که پوشاک ، لوازم آرایشی، ابزار، وسایل برقی و خواروبار می فروشند. همچنین فروشگاه های هدیه نیز در نقاط مختلف جزیره موجود هستند.

ردیفی از فروشگاه های سوغاتی در ارکید ماگو و چاندهانی ماگو، صنایع بومی و بین المللی را عرضه می دارند. این خیابان ها در کنار میدان جمهوری قرار دارند. همچنین می توانید مرکز خرید STO را در خیابان ارکید ماگو بیابید. این مرکز، یکی از بزرگ ترین مراکز خرید کشور است. این ساختمان شامل فروشگاهی بزرگ و تعدادی فروشگاه سوغات است. یکی از جاذبه های توریستی خرید از مغازه های محلی است که ماهی و محصولات کشاورزی در آن ها عرضه می شود. این مکان جایی است که می توانید زندگی مالدیوی را در آن تجربه کنید. می توانید ماهی و محصولات کشاورزی تازه را با تخفیف از این مکان تهیه کنید.

خرید در مالدیو
خرید در مالدیو

فروشگاه های ناوبری نیز برای مغازه های الکترونیکی بین المللی در مالی وجود دارند. هر چه را که بخواهید  از فروشگاه هایی که از ۸ صبح تا ۱۱ شب باز هستند ، می توانید تهیه کنید. همچنین فروشگاه های منظقه آزاد در ترمینال هواپیمایی بین المللی ابراهیم ناصر موجود هستند. توجه داشته باشید که مراکز خرید مالدیو، یکی از مهم ترین تفریحات مالدیو هستند.

خرید در جزایر مسکونی

جزایر اقامتی گشت هایی برای جزایر مسکونی ترتیب می دهند و فرصت خوبی برای ارتباط برقرار کردن با محلی ها و خرید سوغاتی های محلی فراهم می کنند. برخی از جزایر مسکونی که نزدیک به جزایر اقامتی هستند فروشگاه های سوغاتی برای توریست ها نیز دارند.

خرید در مالدیو
خرید در مالدیو

این فروشگاه ها صنایع اصلی که با روغن جلا کار شده، صنایع دونی(شکل کوچکتر قایق های سنتی) ، چوب تراشی ها، حصیربافی ها، محصولات درست شده از پوست نارگیل، طناب های نارگیلی و پوشاک می فروشند.

مطلب پیشنهادی

چند تفریح جذاب جزیره ی مالدیو

چند تفریح جذاب جزیره ی مالدیو

جزیره مالدیو یکی از زیبا ترین جزیره های دنیا می باشد که در اقیانوس هند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *