یکشنبه , فروردین ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / اطلاعات سفر به مالدیو / مالدیو را از زاویه دیگر ببینید
مالدیو را از زاویه دیگر ببینید

مالدیو را از زاویه دیگر ببینید

مالدیو کشوری جزیره‌ای در اقیانوس هند و در در قبله غربی هند است. عاصمه مالدیو ماله و هجوم این کشور ۳۲۸ هزارآوا نفر و واحد پول آن روفیه مالدیو است.دین رسمی مالدیو اسلام و طاعت از آخرت كیش ها روش ها در ملا عام تحریم شده غیرقانونی و سزاوار پیگرد قانونی است. مالدیو در سال ۱۹۶۵ از بریتانیا سبكبار شد. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد مالدیو را از زاویه دیگر ببینید بیشتر می گوییم.

مالدیو را از زاویه دیگر ببینید

مالدیو هم از نظر شلوغ و هم پیمایش کوچک‌ترین کشور خشكی كرسی و است. زمین‌های این کشور به طور حدوسط ۱٫۵ متر از سطح آبرو رفعت دارند و بنابر این کم‌ارتفاع‌ترین کشور دنیا به‌شمار می‌آید. بلندترین نقطه این کشور بی زن ۲٫۴ متر رفعت دارد. ماله، دارالملك مالدیو ۱۰۴ هزاردستان نفر جمعیت دارد و به طور سنتی محل جایدهی شاه و تاج‌گذاری‌ها بود.

شهرت مالدیو و آب‌های فیروزه‌ای رنگی که طولانی جزایر آن را در برگرفته‌اند، به نادره عبرت اعجاز حیات امکانات اضافه حیث غواصی زیر آب در کلاس جهانی و هتل‌های آبی است که از ویلاهای کاملا اعلا تشکیل شده‌اند. این ویلاها یا از روال اسکله‌های چوبی مخصوصی به شاطی لاینقطع هستند و یا حتی به بشره آب ورز خلق شده و ترفیه جلوه گر کرده‌اند. آب‌وهوای خوب، ساواحلی با شن‌های سفید، درختان نخل، روز‌های گرم و آفتابی، و مکان‌های نازل و گران راجع به حساب غواصی، همه و همه از جذابیت‌هایی است که ما را به سمت رویت مالدیو سوق می‌دهد.

این کشور که هم از نظر هجوم و هم پیمایش کوچک‌ترین کشور كرسی و منظور می‌شود، کم بلندی ترین کشور گیتی افق ها نیز به آمار می‌رود به گونه‌ای که بلندترین نقطه‌ی این کشور از طراوت فقط ۴/۲ متر رفعت دارد مالدیو که در آزگار طول سال، آفتابی، گرم و شرجی است عموما در ماه آوریل گرم‌ترین و در ماه دسامبر سردترین روزهای خود را خاتمه می‌کند. فصل بارندگی نیز از ماه می تا سپتامبر است. زبان ملی مالدیو، دیوهی (Dhivehi) نام دارد اما واژه سازش انگلیسی به طور گسترده‌ای در این کشور وضعیت استعمال استواری می‌گیرد.

Related image

مالدیو کجاستماله، دارالاماره مالدیوورود به این کشور عمدتا از آیینه هیات خطسیر بین‌المللی ماله پوست می‌گیرد و ارتحال در خود ماله (مرکز مالدیو)  نیز از سه آیینه : بلم ، تاکسی لغو و قایق‌های بادبانی خصوصی اعمال می‌پذیرد.

مطلب پیشنهادی

لذت سفر به مالدیو در تور نوروز 97

لذت سفر به مالدیو در تور نوروز ۹۷

و بیش از جوایز سرشار و بین المللی دیگری که میتونین از همون سایت فوقانی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *