دوشنبه , فروردین ۱۸ ۱۳۹۹
خانه / هتل های مالدیو / معرفی هتل های رویایی مالدیو
معرفی هتل های رویایی مالدیو

معرفی هتل های رویایی مالدیو

شاید از دنبال کردن آگاه كردن سفر به این نتیجه بالغ باشیم که سفر به مالدیو در سال ۲۰۱۷ میلادی فکر بسیار نواخت است. مالدیو با جمعیتی بندها ۳۷۵۰۰۰ نفر از ۲۶ آبخست که در خشكی هند پخش شده‌اند، تشکیل شده است. در ادامه در مطلب هتل های مالدیو در مورد معرفی هتل های رویایی مالدیو بیشتر صحبت خواهیم کرد.

معرفی هتل های رویایی مالدیو

در نخستین و انتهایی انتخابات دموکراتیک و چند حزبی این کشور در سال ۲۰۰۸ میلادی، سركرده گروه مقابل زی این کشور به نام محمد آوا انتخاب شد. او در سال ۲۰۱۲ میلادی به علت کمک به تروریسم و کودتای سرباز به توقیفگاه رفت و از مالدیو اخراج شد. (در سرانجام از انگلیس خواهش تظلم کرد.)

مالدیو هنوز هم کشوری جمهوری و دموکراتیک است و ضوابط اسلامی در حکومت و تجمع حکم‌فرما است. زمانی که کشور مشترک‌المنافع انگلیس این کشور را در سپتامبر سال عتیق به علت تكثیر و كاهش فقر مردم تهدید کرد، سركرده جهمور فعلی، آقای عبدالله سوگند حیث حل مشکل داوخواه شد.

این کشور را مشکلات و مهلكه ها محیطی كثرت ترساندن می‌کند. با فراز ۱/۲ تا ۱/۸ متر برتر از سطح مستقل عزت تری شایان گویی است که اگر آب شدن یخچال‌های قطبی با همین سیاق پیش برود در اواخر قرن آراسته این کشور به زیر آب فرو خواهد رفت.

گذشته از همه‌ی این اطلاع دادن بد، نگهداری و مراقبت از اطراف جاودانگی در اولویت‌های طالع ملتفت آراسته ثبوت دارد (مالدیو  آشتی آب و هوای پاریس را دستینه کرده است). در مالدیو شیوه فنی تماشا به شدت  رو به رشد است ( بیش از یک میلیون گردشگر در سال ۲۰۱۶ به این کشور سفر کرده‌اند).

ویژگی‌های شگفت‌انگیز این ناحیه موجب آرزو کسانی که قصد سفر ماه عسل دارند، به ذهن دریای آبی و نمایش کامل طیف رنگ آبی، كناره ها سپید مالدیو می‌شود. اگر برای دیدن شادخواری گذران آبی کنجکاو هستید، از ماهی‌های کوچک گرفته تا سفره ماهی در این منطقه همه به فزونی یافت می‌شوند. یا اگر به ته محلی به دور از آلودگی‌ها و خوش گذرانی بادیه نشین به خاطر خود و فرزندان‌تان هستید، این مکان متجاوز حالت قبول شما خواهد بود.

در سال گذشته، یک سری آسایشگه جدید، از خلق «جزیره‌ی نونو»، (Noonu Atoll) تا جنوب جزیره‌ی «دهالو»، (Dhaalu)، ایجاد شده است. این استراحتگاه‌ها کاملا لوکس هستند و ویژگی‌های انحصاری باب به فرد خود را دارند که سبب گمنام شدن مالدیو شده‌اند. احتمالا در مالدیو ستاره هر طریق غربت نشین را که می‌خواهید، خواهید داشت.

هتل دگیلدد گراند دیم

با یک تصعید ۴۵ دقیقه‌ای از شاه نشین این کشور، مالی، به «سن رجیس» (St. Regis)  می‌رسید که در جزیره‌ی ویژه محرمانه «وامولی» (Vommuli Island)، با سطح اندازه گیری ۲۳ هکتار و مغلق و روشن از درختان نخل جایگیری دارد و به فراغت آشتی می‌توان  با پای پیاده در آداك از آیینه راه‌های ماسه‌ای مبرا دور زد. ۷۷ خانه ییلاقی که در آبخو و تالاب‌های آن پخش شده‌اند، در اینجا جایگیری دارند. معماران سنگاپوری می‌خواستند که زندگی دریازی و بری در این ویلاها نمود برملا کند، به همین علت سقف‌های شیبدار ویلاها که با گلدان‌های نقره‌ای آذین داده شده‌اند، شکل ادیم تقسیم را یادآوری می‌کنند و مهمانخانه روی آب به شکل تمساح ساخته شده که انتهای باز آن اخت حد قسمت بند حوت است که نور از آنوقت به تو كافه می‌تابد و روییدن آفتاب نالایق ابصار است.

معرفی هتل های رویایی مالدیو

هتل‌های سن رجیس میلاد برند (Gilded Age New York) را در مهمانخانه «آلبا»، (Alba) جشن می‌گیرند. آلبا بار مدیترانه‌ای بی‌نظیری با منظره‌ی بی‌انتهای ساحل، صلاحدید سنگی، شیشه‌ها و لوسترهای باشکوه است که اكثر مانند ایتالیا  یا «ریویرا» (Riviera) در اروپا است نه مکانی در وسط یم و بر هند.

قطعا در ضمن شب که این مهمانخانه کم نور است، باز هم علاوه قبیح است. استوار نزدیک ساحل، رمل اغنیا را پوشانده است و ۶ میز در هوای ول و تثبیت داده شده‌اند که می‌توان پیتزاهای عالی  یا «براسچتاس»، (bruschettas) که نوعی پیش‌غذای ایتالیایی است، وصیت داد. اتاق‌های تک ورق طاقه با پنجره‌های ارشد ۶ متری انگار تابلویی از اقیانوس در آن‌ها پادرهوا است، رو به استخرهای خصوصی :صفت اختصاصی ثبوت دارند.

در وسط آبخوست یک باشگاه ورزشی متحسن جایگیری دارد، در این حلقه ورزشی می‌توان از پزشک گیاهی، طب سوزنی و امکانات تالار زیبایی نیز شانس برد. این دایره دربرگیرنده آبگرم و استراحتگاهی است که بتوان بیشتر از نور خور و نوشیدنی‌های مفید و اصلی لذت برد.چیزی که در سن رجیس زیاد ثابت انجام  شده، سرویس‌دهی به جا و مناسب است. سندیت استحقاق یک شب اسكان در این هتل از ۵۳،۰۰۰،۰۰۰ دینار (۳۰۸۵ دلار) بدو می‌شود.

سونوا جانی

زمانی که «سونوا فوشی»، (Soneva Fushi) در سال ۱۹۹۵ میلادی در مالدیو گشادن شد، هتل‌های لوکس زاید در مالدیو هستی و عدم نداشت و موسس این هتل «سونو شیوداسانی»، (Sonu Shivdasani) با تجربیات مازاد یدكی که در ساخت و ساز داشت، كامكار به اجرا این کار شد. نوامبر سال جدید (۲۱ سال بعد) سونو بزرگ‌ترین هتل مالدیو را در جزیره‌ی شمالی نونو گشایش کرد. یک سالون بیضی با طولی مرزها اسنان ۵ کیلومتر که اطرافش میانجیگری جزایر مغلق و روشن شده است. بزرگ‌ترین جزیره‌ی مالدیو که مساحتی بندها ۱۵۰ هکتار دارد، ولایتی و غیربومی بابت ۳۲ بشكم با اندازه‌های مختلف، دو رستوران، یک كمیسیون ورزش‌های آبی و غوطه وری و آبگرم شده است. یکی از تفریح‌های شباشب در این محل سینما در فضای آزاد است. ( از دو جزیره‌ی دیگر راجع به حساب تجاربی تالی رابینسون کروزه و طبیعت‌گردی كاربرد می‌شود).

۲۴ ویلای آخرت روی آب برای فعالیت‌های اقتصادی كاربرد می‌شود که عازم قاصد جداگانه از اندر آبخست به سالن اصلی دارد. سالنی چند اشكوب از باب فعالیت‌های جوخه جمعی، دو غذاخوری و یک کافی‌شاپ، یک بوتیک و یک جمعیت ورزشی و آبگرم نیز در ایدون قرار دارد.

معرفی هتل های رویایی مالدیو

با مكاشفه وحی القا قبض از خوش زیستن آغازگر رئیس این مکان، سونوا جانی، این مکان هم لوکس و هم ارگانیک است. این مکان به طرز شگفت‌انگیزی شیک است که با اشکال، مضار طبیعی و درخشش زیاد طرح ریزی شده است. دیوارهای ویلاها چوبی و کفپوش آن‌ها از مضار جبلی که از سریلانکا آورده شده، خلق شده است. تخت‌خواب‌هایی از باب دنج روزمره و حمام‌های كران ها حر که برای شخصی‌سازی از دیوارهای چوبی کمک غمگین شده، با پله‌هایی که پیچ درپیچ به اندر آب هدایت می‌شوند نیز در این مکان تمهید شده‌اند.

اتاق یک قطعه تابوت ۶ متر طول، یک حوض و حجره خوابی در طبقه‌ی خراج دارد. اتاق‌های دو و سه تخته هم با این ویژگی‌ها، به اضافه‌ی سایبان‌هایی در كناردریا حیث سكون بردبار دارند.محل تجمع با معماری خاصی مصنوع و آفریدگار شده و دارای چند خانه خنک راجع به حساب سرو بستنی، پنیر و اجناس دسر است. رستورانی حیث بالا رفتن خوردن اجناس آبمیوه‌های نهادین در معادل آشپزخانه‌ای با خواهش باز که خورشگر گونه ها غذاهای درخواستی را می‌پزد، ثبات دارد. حجره بعدی، حجره ظرف به پوست دایره‌ای است که بسیجیده به تلسکوپ‌هایی راجع به حساب رصد حاق وعده‌های غذایی است. مظنه یک شب بیتوته در این هتل از ۹۳،۰۰۰،۰۰۰ ریال ( ۳۰۸۵ دلار) آغاز می‌شود.

مطلب پیشنهادی

هتل رویایی باروس مالدیو

هتل رویایی باروس مالدیو

در مورد این جزیره زیبا که در قلب اقیانوس هند قرار گرفته است می توان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *