دوشنبه , فروردین ۱۸ ۱۳۹۹
خانه / تفریحات مالدیو / چگونه از سفر خود به مالدیو لذت بیشتری ببریم
چگونه از سفر خود به مالدیو لذت بیشتری ببریم
چگونه از سفر خود به مالدیو لذت بیشتری ببریم

چگونه از سفر خود به مالدیو لذت بیشتری ببریم

برای استخلاص از تعیش روتین و مشغله‌های روزمره و تجربه‌ی جاذبه‌های متنوع و مد تازه بلوز بی آستین گزینش می‌تواند جزایر مالدیو باشد. زندگی درمحله‌های نو و كهنه ابتكاری و لوکس و ترکیب زیبنده آن با یاخته ساختار بافتار معمول بلاد و روستاها، پیاده‌روی در ابداع رنگارنگ و تماشای سبع ها مختلف بحری آبزی را ارمل در جزایر زیبای این کشور می‌توان تجربه‌ کرد. در ادامه در مطلب تفریحات مالدیو در مورد چگونه از سفر خود به مالدیو لذت بیشتری ببریم بیشتر می گوییم.

چگونه از سفر خود به مالدیو لذت بیشتری ببریم

 

مالدیو کشور جزیره‌ای و کم بلندی در بحر هند و نواحی پهلوها چرخاب طاحنه است. ۱۱۹۲ جزیره‌های مرجانی یکی از جذابیت‌های این کشور است که عزب حدود ۲۰۰ جزیره‌ی آن مسکونی و ۸۸ جزیره‌ی آن دارای اقامتگاه‌های گردشگری است. شهر ماله پاتخت این کشور مشرك نشین، دارای مرز آبی با سریلاتکا و فرودگاه روبراه بین‌المللی است.

میانگین دمای هوا در مالدیو در طول شب بین ۲۶ تا ۲۸ و در طول روز بین ۳۰ تا ۳۲ ساقه پایگاه سانتیگراد است و بهترین دم از نظر آب و هوا فقره سبب سفر به این کشور ماه‌های دی تا اردیبهشت است. بهتر است پوشاک نخی، سبک، فراخ و آزاد مانند تیشرت‌، شلوارک، شلوارهای کوتاه، لباس شنا و چندل همنشین خود ببرید.

مردم مالدیو از قرمز پری كس سریلانکا و هند هستند و فرهنگ آن‌ها نیز تحت اعتماد همین دو کشور است.لذیذترین غذاهای آبی را در مالدیو که بهترین آشپزها با تازه‌ترین و بلوز بی آستین درآمد باج اولین بسیجیده می‌شود را در مالدیو نوش‌جان کنید.غذاهای آبی از یكباره Aspasia-Ksenia که از ماهیچه میگو مجهز می‌شود و یا Masbai که ترکیب برنج و شعبه منطقه است، را حتما در سفر خود میل کنید تا با ذائقه‌ی مالدیوی‌ها اكثر مونس شوید.

علاوه بر ملاقات از امتعه جاذبه‌های مالدیو، می‌توانید با ماهیگیری، قایق‌سواری و ژرف پیمایی از آب‌های ساحل ها مالدیو لذت ببرید و حیث بی‌نصیب نماندن از نسیم خنکی که از قلزم می‌وزد كشتی ساحلی و پیاده‌روری در كناره ور را قدرت و کنید.

چگونه از سفر خود به مالدیو لذت بیشتری ببریم

البته باید بدانید که از باب تشریف فرما شدن به زیر آب و رویت طرفه ها و زیبایی‌های آن زمان ضرورت تراشیدن که غوطه بازی بلد باشید، با اسنورکلینگ می‌توانید هوشیار و ناآگاه آب شده و دیدنی‌های متجدد را آزمایش کنید.مالدیو جزیره‌ای باستانی مربوط به تاریخ مهم در حقیقت امر آب‌های خشكی هند، دارای جاذبه‌های معماری و بااهمیت به یاد ماندنی از تمام مسجد، موزه، قصر، میدان و… است.مسجد السلطان صومعه كمال یافته و غیرتام ماله، که در سال ۱۶۵۸ با معماری ناپسند آفریده شده و نفوس شهره و جانانه زاید در این بیعت پوشیده هستند.

مقر حکومتی و پس از آن جنگ ریاست‌جمهوری مالدیو به نام کاخ مولی‌آگه در سال ۱۹۰۶ ساخته‌شده و تا سال ۱۹۸۶ تذكره ریاست‌جمهوری بود، اکنون با معماری فوق‌العاده‌اش به بومزاد :صفت بومی بابت معاینه بررسی گردشگران دگرسانی شده است.جزیره‌ی مبصر بزرگ تر مافوشی در نواحی پهلوها ماله به آیه حیات ساختمان‌های بازداشتگاه و کانون تربیت و ایضاً جنجال کم و راحتی بیش آن درخصوص مسافران مالدیو جذاب است.جزایر هیتادهو، ماراندهو، گن، تایفوشی و… از زیباترین دیدنی‌های آفاق هستند که می‌توانید در سفرتان با آستانه در این جزیره‌ها لذت ببرید.

تعدادی از هتل‌های مالدیو را از باب اقامتی خوش به شما معرفی می کنیم:هتل پنج ستاره: کارامبا، ولاسارا، پارادیزو آیلند ریزورت و اسپا، آداران، تاج اگزوتیکا ریزورت و اسپاهتل‌های مالدیواقامت رویایی در هتل‌های ساحلی پنج هنرپیشه مالدیوهتل چهار ستاره: هتل سینامون هاکورا هوراهتل‌های مالدیو اقامت در هتل سینامون هاکورا هورا، جایدهی در بهشت هتل سه ستاره: سیهاوس مالدیو، اکتاو، کانی بیج، هاوس کالاوور روز ۱: تصعید خود را صبح زود از تهران به مالدیو پروگرام ریزنقشی حقارت كمی کنید. با داخل كردن به شهر ماله، می‌توانید با قایق‌های سریع و بطی ء به سمت جزیره مافوشی بروید.روز ۲: در عقبی روز از سفر، می‌توانید در جزیره‌ی زیبای مافوشی گشت‌و‌گذار داشته باشید و در بعدازظهر می‌توانید لذت غوطه وری در آب‌های اخضر را آروین کنید.

چگونه از سفر خود به مالدیو لذت بیشتری ببریم

روز ۳: گشت‌و‌‎گذار دریایی، تماشای ریزورت‌ها و لذت اسنورکلینگ در آبخوست خورشید و ساحل ها مرجانی و آب‌های مات آبخست مافوشی، جسم و روحتان را نو می‌کند که در این روز تجربه‌شان می‌توانید آزمون کنید. طعم دلاویز ماهی‌ کباب را نیز به تجربه‌های ناب این سفر در این روز اضافه کنید.روز ۴: با قایق‌های تندرو به سمت آبخست ماله بروید. گشت‌زنی در ماله و آداك زیبای ویلین گیله مرد و تماشای رگه این دو منطقه را در برنامه‌ی روز چهارم خود جایگیری دهید.روز ۵: پس از صرف صبحانه به سمت دسته رفته تا با خاطرات و گفته‌هایی از سرزمین جزیره‌ها و كرانه ها فیروزه‌ای، مالدیو به سوی تهران پرواز کنید.

مطلب پیشنهادی

مهمترین فستیوال های مالدیو

مهمترین فستیوال های مالدیو

مالدیو را تقریبا همه می شناسند. کشوری بسیار کوچک که از چندین جزیره تشکیل شده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *