یکشنبه , فروردین ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / اطلاعات سفر به مالدیو / چگونه با هزینه ی کم به مالدیو سفر کنیم
چگونه با هزینه ی کم به مالدیو سفر کنیم
چگونه با هزینه ی کم به مالدیو سفر کنیم

چگونه با هزینه ی کم به مالدیو سفر کنیم

اگر می خواهید تجربه ای خاصی از سفر به دنیا داشته باشید حتما باید از بهشتی همانند مالدیو دیدن کنید. مالدیو یکی از جزیره های مسکونی می باشد که هزینه بسیار کمی می توانید به این جزیره ی زیبا سفر کنید و جاذبه ها و دیدنی هایی که برای توریست ها و گردشگران تدارک دیده شده است بازدید به عمل آورید. یکی از راه های که می توانید با ارزان ترین قیمت به این جزیره سفر کنید اسن است که از تور مالدیو استفاده کنید. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به مالدیو در مورد چگونه با هزینه ی کم به مالدیو سفر کنیم بیشتر صحبت می کنیم.

هاستل هایی که در این جزیره وجود دارند باعث شده اند که هزینه های شما در این سفر تا حد بسیار زیادی کاهش یابد برای مثل در روز می توانید تنها با ۵ دلار غذای خود را نوش جان کنید و در این مهمانخانه ها با صرف کمتر از ۴۰۰ دلار اقامت دلنشینی داشته باشید. این هاستل ها در جزایری مانند مافوشی و گورادهو وجود دارند. با تمام این موارد می توان به این اشاره کرد که برای سفر به مالدیو یک آژانس مسافرتی در کم کردن هزینه های شما کمک شایانی خواهند کرد.

چگونه با هزینه ی کم به مالدیو سفر کنیم

تفریحات به صرفه

مالک مهمان پذیر وقتی فهمید که چقدر من به مرواریدجویی غوص رغبت دارم، مرا به چندین نقطه برای تفكر دعوت کرد و لباس غوطه وری مخصوصی را از صیاد دریای همان جا، منفعت کرد و از برادرش رغبت که ما را با قایق موتوری خانوادگی ‌شان به مکانی برای تفكر ببرد. من سراسیمگی تعمق کردن را بدون وجود غواصان دیگر با قیمت ۶۵ دلار برای هر تانک اکسیژن آزمون کردم. تفكر با سفره ماهی ‌ها و وال‌ های عظیم الجثه با كریه و نو حدود ۳۰ دلار، واقعا عالی بود.

به اضافه سایر قایق ‌های توریستی در آنجا توقف داشتند که یقیناً به دلیل پایه غواص زیاد، اغلب از ۵ دقیقه امتحان چنین چیزی را نداشتند، اما من سراسیمگی شنا کردن با یک وال عظیم الجثه را برای ۴۵ دقیقه را داشتم زیرا راهنمای من به دلیل اتراق من در آنجا بسیار بی نشاط بود.

هتل آرنا بیچ

هتل آرنا بیچ در مافوشی از جمله هتل های مالدیو می باشد که می تواند شما را با هزینه بسیار کمی مهمان خود کند و تمامی امکاناتی که یک توریست نیاز دارد را در اختیار او قرار دهد. با این حال این هتل تا حدودی لوکس می باشد و از شما شبی ۱۲۰ دلار دریافت خواهد کرد.

پتن هاوس بزرگ که مشرف به دریا باشد و رایحه لطیف ساحل مالدیو تنها بخش بسیار کوچکی از امکانات این هتل می باشد. این هتل فاصله چندانی با ساحل ندارد و شما به راحتی می توانید در زمان بسیار کمی به ساحل دسترسی پیدا کنید.

در کنار این هتل اگر باز قصد دارید در هزینه های خود در صرف به مالدیو بیشتر صرفه جویی کنید می توانید به هتل هایی مانند کانی و هتل کریستال سندز نیز سری هم بزنید اما پشنهاد ما برای شما این است که اگر می خواهید از سفر خود با هخزینه بسیار کمی از سفر خود بیشتر لذت ببرید هتل آرنا بیچ بهترین انتخابی می باشد که برای اقامت در نظر می گیرید.

چگونه با هزینه ی کم به مالدیو سفر کنیم

من از سرویسAirbnb كاربرد کردم که افزون مفید است و شما می توانید خمناك و راست با ضیف تماس بگیرید. من در شهر ماهیبادر و در مهمانخانه شخصی “نوویلوی شگفت انگیز (Amazing Noovilu)” درAir Atoll ماندم. صاحب مهمانخانه قبلا در هتل ‌ها کار می کرد و به خوبی می دانست که میهمانش چه چیزی می خواهد و چطور می ‌بایست نیازهایش را متحقق مستجاب روا کند.

اتاق تمیز و مرتب بود و طهر کننده هوا و پنکه داشت. حمام آن به سبک مالدیوی بود که شامل دیوارهای کاملاً ابهام آمیز به یار و دشمن بوته سمن که از بین ماسه ها رشد کرده، می‌شود. كامل بلوز ركابی گرمابه بان بود که تاکنون دیده بودم به علاوه آب گرم بود و مستراح دلو آبدستان غربی داشت. اگر رفتن به مالدیو امتحان کنید، باید كسان محلی آنجا را بشناسید و همزمان پول خود را پس انداز کنید، اقامت در یکی از مسافرخانه های کوچک باعث می شود که شما آزمایش اقامت در یک مکان زیبا و رویایی جهان را بدون پرداخت هزینه های سرسام آور (عموماً ۳۰۰ دلار برای یک شب) داشته باشید.

اگر قصد دارید در هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی نمایید بهتر است از وسایل نقلیه ای استفاده کنید هزینه های شما را کاهش دهند. حمل و نقل در جزیزه مالدیو تا قدر بسیار زیادی پر هزینه می باشد اما برای شما این خبر خوب را داریم که با استفاده از کشتی می توانید در هزینه های خود تا صدها دلار صرفه جویی کنید.

چگونه با هزینه ی کم به مالدیو سفر کنیم

حمل و نقل گردشگران

کشتی ها برای رسیدن مسافر از هر مسیری به سمت فرودگاه مالدیو تنها ۱ دلار می گیرند و بیشتر وقت ها این کشتی ها برای حمل و نقل گردشگران در دسترس می باشند. این کشتی ها با این که از قایق موتور کندتر هستند ولی شما به جای ۱۷۵ دلاری که بابت قایق موتوری می دهید تنها برای سفر کوتاه خود ۱ دلار ناقابل هزینه می کنید.

مطلب پیشنهادی

لذت سفر به مالدیو در تور نوروز 97

لذت سفر به مالدیو در تور نوروز ۹۷

و بیش از جوایز سرشار و بین المللی دیگری که میتونین از همون سایت فوقانی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *