چهارشنبه , مرداد ۲ ۱۳۹۸
خانه / هتل های مالدیو / هتل زیبای گیلی لانکانفوشی
هتل زیبای گیلی لانکانفوشی
هتل زیبای گیلی لانکانفوشی

هتل زیبای گیلی لانکانفوشی

اگر قصد دارید که اوقات خود را در مکانی بگذارید که دور از هر گونه استرس و تنش باشید و از سفر خود لذت ببرید مالدیو می تواند این امر را برای شما برطرف سازد. برای اقامت در این جزیره ی زیبا حتما باید قبل از سفر خود یکی از هتل های محبوب مالدیو را برای رزرو در نظر بگیرید. در ادامه این بخش از معرفی هتل های مالدیو به هتل زیبای گیلی لانکانفوشی خواهیم پرداخت.

هتل گیلی لانکانفوشی
هتل گیلی لانکانفوشی

 

اگر شما به دنبال هتلی هستید که در این جزیره در خور شما باشد می توانیم بگوییم که مناسب ترین هتل دنیا گیلی لانکانفوشی در  جزیره ی رویایی مالدیو قرار گرفته است که برای شما بسیار مطلوب خواهد بود. این هتل بسیار عظیم عنوان برترین هتل جهان را مختص خود کرده است.

هتل گیلی لانکانفوشی
هتل گیلی لانکانفوشی

 

این هتل که در جزایر فوق العاده زیبای مالدیو واقع شده است توانست عنوان برترین هتل دنیا در  دو سال اخیر به خود اختصاص دهد. این هتل زیبا دارای ۴۵ ویلای قرار گرفته بر روی آب می باشد که فقط میتوانید با قایقی مخصوص  به آن دست یابید. این هتل رویایی که میزان هزینه اسکان گزیدن در آن از مبلغی به میزان هزار دلار شروع می شود که در یک جزیره مرجانی کوچک بنا شده است.

هتل گیلی لانکانفوشی
هتل گیلی لانکانفوشی

 

شما دقیقا در بخشی از این دنیا خواهید بود که در آن خبری از خبرهای روزانه، پوشیدن کفش در طی روز و سیاست روزانه ی دولت ها نیست. در واقع کسانی که در این هتل اقامت میکنند هیچ انتخابی به جز لذت بردن از لحظات خود در این هتل را ندارند.

تجربه زندگی بر روی آب

اگر در پی تجربه ی متفاوت از یک اقامتگاه خاص هستید این هتل دقیقا مطابق با نیاز شما می باشد. این اقامتگاه به صورتی است که، گویی جهانی جدا از دیگر دنیا می باشد و یکی از انواع هزاران جزیره‌ای می باشد که مالدیو را شکل داده اند. هرچه که از یک محل اسکان ساحلی توقع دارید در این هتل تنها برای شما محیا شده است.آفتاب و دریا، تجربه‌ی توصیف نشدنی غواصی، شنا و تفریحات فراوانی دیگری که این هتل برای ساکنین خود در نظر گرفته است.

تجربه زندگی بر روی آب
تجربه زندگی بر روی آب

 

از دیگر خصوصیات این محیط رویایی می توان به این مورد اشاره کرد که عرشه‌ی فوق العاده دنج و برخوردار بودن از حریم خصوصی، از سایر ویژگی های  این محل اسکان است که تجربه‌ی زندگی بر روی آب را برای شما ممکن می سازد.

امکانات مختلف این هتل رویایی

اگر بخواهیم در مورد این هتل دقیق تر برای شما بگوییم، هتل گیلی که در جزیره Lankanfushi در قسمت شمالی  مالدیو قرار گرفته است. این هتل آل اینکلوسیو بسیار جذاب شامل ویلاهای کاملا منحصر به فرد در  آب می باشد و کل مهمانان طعمی از بهشت برین را در این هتل رویایی حس خواهند کرد . برای یاری به  احساس آسایش مضاعف شما  یک منطقه آبگرم که شکل گرفته از شش اتاق آب گرم، یک اتاق آرامشی منحصر به فرد با دیدی شگفت انگیز از اقیانوس هند در هتل موجود می باشد.

امکانات مختلف این هتل رویایی
امکانات مختلف این هتل رویایی

 

از دیگر مواردی که ممکن است برای شما در مورد این هتل جالب باشد این است که هر  ویلا در شعاع کمتر از ۳۰۰ متری از ویلای دیگر واقع شده است و کل اتاق ها  در محیطی کاملا باز و به طور کاملا طبیعی با  هوا خنک  می شوند نسیم دریا تهویه بسیار مناسبی است که هر اتاق را خنک می نماید .

مطلب پیشنهادی

با هتل سان آیلند ریزورت و اسپا بیشتر آشنا شوید

با هتل سان آیلند ریزورت و اسپا بیشتر آشنا شوید

هتل سان آیلند ریزورت دارای ۹ رستوران, یک تالاب روباز و وای فای مجانی می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *