پنج شنبه , خرداد ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / تفریحات مالدیو / تعطیلات ماه عسل در مالدیو
تعطیلات ماه عسل در مالدیو
تعطیلات ماه عسل در مالدیو

تعطیلات ماه عسل در مالدیو

کشور مالدیو پیشگام در تغییری اساسی در مفهوم ماه عسل می باشد. بر اساس سنت، ماه عسل تعطیلاتی عاشقانه برای تازه عروس و داماد ها در مکانی مجزا و صمیمی است. مالدیو ،علاوه بر نگه داشتن این ارکان سنتی صمیمیت و خلوت بودن با ماجراجویی و ارزش دهی و تنوع به ماه عسل گرما بخشیده است. تفریحات مالدیو آن قدر زیاد و متنوع هستند که ماه عسلی ماندگار را برایتان رقم بزنند.

جزایر فریبنده ی مالدیو شاهکاری طبیعی اند که با عشق لبالب شده اند. سواحل ماسه ای سفیدرنگ و دریاچه های شفاف ناخواسته باعث میشوند که از یک سو با یکدیگر و از یک سو همراه با طبیعت باشید. نسیم ملایم دریا و حرکات موزون امواج احساساتتان را برمی انگیزند و توجه عاشقانه تان به یکدیگر را افزایش می دهند.

تعطیلات ماه عسل در مالدیو
تعطیلات ماه عسل در مالدیو

ماه عسلی در کشور تماشایی مالدیو ، امری صمیمانه است که تنها برای شما دو نفر تدارک دیده شده است. اقامتگاه و هتل های بی شمار مالدیو تنوعی بی پایان برای ماه عسل به شما ارائه می دهد. پس از هیجان فراوان برنامه های عروسی، مالدیو دروازه ای آرام بخش برای شما دونفر است تا سعادتی ناب را حس کرده و آرامش بگیرید.

از آنجایی که جزایر اقامتی عاری از هر گونه نور اضافی است، میتوانید در کنار هم از درخشش ستارگان لذت ببرید. هنگامی که ستاره ای دنباله دار دیدید، چشمانتان را ببندید و دستان یکدیگر را بگیرید و برای هم آرزویی ویژه کنید. اگر ماه عسل تان با ماه کامل در مالدیو همزمان شود، میتوانید انرژی و نوسان چشم انداز عاشقانه ای را احساس کنید.

تعطیلات ماه عسل در مالدیو
تعطیلات ماه عسل در مالدیو

به ماه عسل خود در مالدیو، با شام هایی که همراه با نور شمع و غذاهای برانگیزنده  سرو میشود و تخت های جذاب که با رزهای قرمز تزیین شده و حمام های جوشان عاشقانه، روح ببخشید. می توانید در فعایت های فراوانی که مخصوص ماه عسل زوج ها تدارک دیده اند شرکت کنید، مانند: ماساژ آب گرم عاشقانه ،کشتی کروز غروب آفتاب، ماهی گیری، غواصی با ماسک و پیکنیک با یکدیگر.

بازدید از مالدیو بدون تجربه فعالیت های زیر آب کامل نخواهد شد. حتما با یکدیگر به غواصی بروید و هنگامی که از زندگی پرتحرک و رنگارنگ جانداران دریایی لذت می برید، پیوند خود را مستحکم تر کنید. با معشوق خود جزایر بکر را بگردید و عاشق طبیعت و باری دیگر عاشق یکدیگر شوید. ماه عسلی در مکان مرموز مالدیو شما را با کوله باری از خاطرات عاشقانه و بسیار ارزشمند و ماندگار به خانه بازمی گرداند. بی شک تعطیلات ماه عسل در مالدیو به یکی از خاطره انگیزترین سفرهای عمرتان مبدل خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

چند تفریح جذاب جزیره ی مالدیو

چند تفریح جذاب جزیره ی مالدیو

جزیره مالدیو یکی از زیبا ترین جزیره های دنیا می باشد که در اقیانوس هند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *