پنج شنبه , خرداد ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / هتل های مالدیو / با هتل سان آیلند ریزورت و اسپا بیشتر آشنا شوید
با هتل سان آیلند ریزورت و اسپا بیشتر آشنا شوید

با هتل سان آیلند ریزورت و اسپا بیشتر آشنا شوید

هتل سان آیلند ریزورت دارای ۹ رستوران, یک تالاب روباز و وای فای مجانی می باشد. هر کدام از منزل ها با بالکن و تلوزیون ‏کابلی روبراه شده اند. ویلاهای این هتل با یک ماوا گاه و دی وی دی پلیر آراسته شده اند. حمام اعلا نیز به دوش آب گرم ‏و وان تهیه شده است.‏ این هتل نیز شامل یک سالن ورزشی و سونا می باشد.این ریزورت علل الزامی درعوض جهت تامل و شنا را نیز تامین کرده و می ‏توانید از تور عمید این هتل تورهای گوناگون را سفارش دهید.‏ در ادامه در مطلب هتل های مالدیو در مورد با هتل سان آیلند ریزورت و اسپا بیشتر آشنا شوید بیشتر خواهیم گفت.

با هتل سان آیلند ریزورت و اسپا بیشتر آشنا شوید

در كافه ‏Maaniyaa‏ بوفه غذاهای ولایتی و غیربومی و بین المللی نیز عرضه می شود. غذاهای آبی کبابی نیز در پشت بام ‏Guraamuli Grill‏ سرو می شود. غذاهای ایتالیایی را می توانید در غذاخوری ‏Il Pontile‏ تذكیر دهید. غذاهای تایلندی ‏نیز در ‏Sun Star‏ و شربت های خنک را در ‏Mekunu Bar‏ میتوانید سفارش دهید. ‏

هتل سان آیلند ریزوت و اسپا  استراحتگاهی نیك در کشور خوش آب و رنگ و جزیره‌ای مالدیو است. این هتل ۴۲۶ خانه و سوئیت مبله در اندازه‌های جوراجور و با امکانات انواع دارد.  هتل پنج ستاره سان آیلند ریزورت داراى فعالیت ها مینى گلف، تفریحات آبى، سه عدد کافی شاپ با اینترنت رایگان، یک كاباره اصلى، مهمانخانه ایتالیایى، بار باربیکیو، بار تایلندى چینى، كرایه ربح دوچرخه، استخر رو باز، دولتمندان اشراف فوتبال ساحلى، دولتمندان اشراف بسکتبال، اعیان تنیس، سالن بدمینگتون، سالون ورزش، كرانه كم ارزش براى اسنورکلینگ و فعالیت ها غواصى، بازهم سالون ماساژ و باغ ارگانیک میباشد.

اتاقهای هتل سان آیلند ریزورت شامل: اتاقهاى واتر بنگلو که حدوداً ٥٢ متر هست  بالکن خصوصى و پله به دریا دارد و روى آب ایستادگی گرفته، اتاقهاى سوپریور که وان داشته و مساحی آن دو برابر اتاقهاى نمونه و غیراستاندارد است، میباشد. میتوانید در مدت اقامت خود در تور مالدیو ، دو سرمشق حجره نوع به نوع و همگون پستا کنید.

در خارج اتاقهای هتل سان آیلند ریزورت محلى براى تطهیر پاها، بعد از بازگردانی از كنار هست، که یقیناً سودبخش میباشد، بازهم بالکنى با دو صندلى راحتى. در كناره ور جلوى هر منزل هم دو تخت با مقدار همان حجره استواری دارد. در اتاقها سیفتى باکس و براى هر نفر یک چتر ،کترى برقى و هر روز چاى، قهوه و یک بطرى٥٠٠ میلى آب براى هر نفر، ایضاً دزك خصوصی تختهاى ساحلى به وزن پایگاه نفرات  جایگیری دارد. در هتل سان آیلند ریزورت  از تورهاى جوراجور مثل ماهیگیرى، نظر ادراك دلفینها و … که در لابى هتل کانتر دارد، مى توانید بوک کنید و لذت ببرید.

با هتل سان آیلند ریزورت و اسپا بیشتر آشنا شوید

در تور مالدیو یک تجربه واقعا زیبا سرگرم كننده بود دارد ،هر روز دوره ١٨:٣٠ بعد از ظهر در دو نقطه از آداك به کوسه ها و نطع ماهى ها غذا داده میشه، شما هم میتوانید در این غذا واسپردن شریک شوید ، از نزدیک فهم این بهایم حس جالبى هست .

مطلب پیشنهادی

هتل رویایی باروس مالدیو

هتل رویایی باروس مالدیو

در مورد این جزیره زیبا که در قلب اقیانوس هند قرار گرفته است می توان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *