جمعه , اسفند ۲ ۱۳۹۸
خانه / تفریحات مالدیو / غذا در مالدیو
غذا در مالدیو

غذا در مالدیو

غذاهای محلی مالدیو بر پایه ی ماهی، نارگیل و نشاسته است. مالدیوی ها نسل به نسل خوراک اصیلی که متناسب با طبیعت استوایی کشور است را حفظ کرده اند. وقتی صحبت از غذا درست کردن با ماهی می شود، مالدیو حرف اول را می زند. بر سر میزها، کاری های تند محبوب همه هستند. اگر بگوییم خوردن غذا در مالدیو، خود بعنوان یکی از محبوب ترین تفریحات مالدیو نزد گردشگران محسوب می شود، اغراق نکرده ایم.

غذا در مالدیو
غذا در مالدیو

بر اساس سنن ، محلی ها غذاهای مختصر و کوچک را در وعده ی صبحانه و چای بعدازظهر استفاده می کنند. بیشتر این وعده های مختصر، از ماهی درست شده اندو انواع مختلف دارند. در طول اقامتتان به کافه یا رستورانی محلی سر بزنید تا لذتی چشیدنی را تجربه کنید.

غذا در مالدیو
غذا در مالدیو

در جزایر اقامتی و مالی هر نوع غذایی را که بخواهید، پیدا می کنید. صدها رستوران در سراسر کشور طعم هایی بین المللی را ارائه می دهند. جزایر اقامتی بزرگ  بیش از یک رستوران را دار هستند که غذاهای کشورهای مختلف را ارائه می دهند. در مالی رستوران هایی شیک نیز وجود دارد که با غذاهایشان قوه چشایی تان را تحریک می کنند.

غذا در مالدیو
غذا در مالدیو

انواعی از نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی عالی در اقامتگاه ها نیز در دسترس هستند. اما در جزایر مسکونی، نوشیدنی های الکلی نمی فروشند. سرآشپزهای بین المللی غذاهایی اعلی را در رستوران ها تهیه می کنند. این رستوران ها که در اقامتگاه ها هستند، در محیطی زیبا قرار گرفته اند تا شما از فضایی دلپسند لذت ببرید.

غذا در مالدیو
غذا در مالدیو

قبل از تمام شدن سفرتان در مالدیو، حداقل یک غذای لذیذ محلی را امتحان کنید. غذاهای خوش طعم در رستوران های بین المللی توسط سرآشپزهای بین المللی و برای بازدید کنندگان بین المللی تهیه می شوند. در طول سفرتان از مالدیو هرگز دلتان برای غذاهای وطنتان تنگ نخواهد شد.

مطلب پیشنهادی

چند تفریح جذاب جزیره ی مالدیو

چند تفریح جذاب جزیره ی مالدیو

جزیره مالدیو یکی از زیبا ترین جزیره های دنیا می باشد که در اقیانوس هند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *