جمعه , اسفند ۲ ۱۳۹۸
خانه / اطلاعات سفر به مالدیو / فیلم برداری در مالدیو
فیلم برداری در مالدیو
فیلم برداری در مالدیو

فیلم برداری در مالدیو

جزایر خوش منظره مالدیو بسیار برای فیلم سازی مناسب اند. طبیعت، مجموعه ای عالی را برای فیلم برداری در اینجا ایجاد کرده است. سواحل ماسه ای سفید بی عیب و نقص، تالاب های شفاف و درخشان، سواحلی با حاشیه درختان خرما مانند رویایی تعبیر شده برای یک فیلم ساز هستند. صدها جزیره ی بکر در انتظار دیده شدن با لنز دوربین شما هستند؛ به همین دلیل هم فیلم برداری در مالدیو معمولا در دستور کار کارگردانان قرار دارد. با ادامه این بخش از سری مقالات اطلاعات سفر همراه ما باشید.

فیلم برداری در مالدیو
فیلم برداری در مالدیو

در طی دهه های اخیر، بسیاری از مستندهای مربوط به زندگی زیر دریا که جایزه دریافت کرده اند، در مالدیو تهیه شده اند. تعداد کمی از مناطق بر روی زمین وحود دارند که مانند  مالدیو که دارای بیش از ۲۰۰۰ گونه ماهی و انواع مختلفی از مرجان هاست، محیط های زیر دریایی رنگارنگ و متنوعی داشته باشند. زیستگاه اصلی برخی از بزرگ ترین ماهی ها، مالدیو است. کمیاب ترین ماهی ها و مناظر کشف نشده ای در از زیر دریا در مالدیو وجود دارند.

فیلم برداری در مالدیو
فیلم برداری در مالدیو

در سال های اخیر، تعدادی از شرکت های بین المللی طبیعت معرکه مالدیو را برای فیلم برداری انتخاب کرده اند. شبکه و کانال های تلویزیونی چند ملیتی مشهوری، مستندها و برنامه های زندگی و واقعیت را در جزایر غیرمسکونی ضبط کرده اند. مکان های پیشنهادی مالدیو،بهترین هستند. هیچ جایی بهتر از مالدی برای فیلم برداری هوایی در دنیا وجود ندارد. با هواپیماهای دریایی بر فراز جزایر مرواریدی که در اقیانوس پهناور هند گسترده شده اند پرواز کنید و شاهد منظره ی معرکه ی طبیعت باشید.

فیلم برداری در مالدیو
فیلم برداری در مالدیو

آب های آرام در طول سال باعث می شود که برنامه ی فیلم برداری آسان تر شود. شفافیت آب در موقع خوب سال، عالی است. از آنجایی که هیچ کس در جزایر غیرمسکونی نیست، حریم خصوصی به طور کامل حفظ خواهد شد.

فیلم برداری در مالدیو
فیلم برداری در مالدیو

پس از یک روز شلوغ فیلم برداری ، می توانید در مکان های لوکسی که اقامتگاه های درجه یک کشور فراهم آورده اند، استراحت کنید. از بهترین مهمان نوازی این کره ی خاکی در طول فیلم برداری ماجراجویانه ی خود، بهره ببرید. دریافت مجوز و تهیه مقدمات برای فیلم برداری در مالدیو امری آسان است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روند فیلم برداری در مالدیو، از لینک زیر دیدن کنید.

مطلب پیشنهادی

مالدیو را از زاویه دیگر ببینید

مالدیو را از زاویه دیگر ببینید

مالدیو کشوری جزیره‌ای در اقیانوس هند و در در قبله غربی هند است. عاصمه مالدیو …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *